Cătălin Scărlătescu, ironizat de colegii de la MasterChef. Ce au spus despre despărțirea de Doina Teodoru: „Simți nevoia”

Fanii au rămas surprinși la vestea că Doina Teodoru și Cătălin Scărlătescu s-au despărțit. Cei doi nu mai formează un cuplu și niciunul nu a comentat absolut nimic despre acest subiect. Mai mult decât atât, bucătarul și-a refăcutt viața alături de altă femeie.
Alina Costache
25 sept. 2025, 16:48
Cătălin Scărlătescu, ironizat de colegii de la MasterChef. Ce au spus despre despărțirea de Doina Teodoru:
Cătălin Scărlătescu, ironizat de colegii de la MasterChef

Cătălin Scărlătescu a fost ironizat de colegii săi de la MasterChef, spunând că a fost părăsit de Doina Teodoru. orin Bontea și Florin Dumitrescu nu s-au putut abține să nu comenteze despre viața personală a bucătarului.

De când ești singurel, ești nevorbit. Simți nevoia să vorbești întruna”, i-a spus Sorin Bontea. Florin Dumitrescu a intervenit imediat: „Lasă concurentul să-și termine ideea!”.

În ciuda glumelor făcute de colegii săi, Cătălin Scărlătescu a reușit deja să treacă peste despărțirea de Doina Teodoru. La începutul lunii august, atunci când s-au filmat preselecțiile MasterChef, bucătarul era singur, însă, între timp, și-a găsit pe altcineva.

Citește și: Ce mesaje a primit Doina Teodoru după despărțirea de Cătălin Scărlătescu: „Ai fost într-un «love bombing» prelungit”

Doina Teodoru, primul mesaj după despărțirea de Cătălin Scărlătescu

Doina Teodoru nu a dorit să comenteze în niciun fel despărțirea de juratul de la MasteChef, însă a distribuit recent câteva cuvinte inspiraționale.

Sunt înconjurată de forțe vizibile și invizibile care vor ce e mai bun pentru mine”, e mesajul ei, scris în engleză.

Cătălin Scărlătescu și Doina Teodoru formau un cuplu de peste trei ani, iar anul trecut ei au vorbit de mai multe ori despre nuntă. Dar, se pare că relația lor se pare că a ajuns la final.

Potrivit presei mondene, bucătarul și-ar fi petrecut vara alături de o altă femeie, pe nume Elena, care ar fi arhitect și cadru universitar la Universitatea de Arhitectură și Urbanism „Ion Mincu”. Cei doi au fost surprinși în multe rânduri împreună.

În aprilie, întrebată de jurnaliști dacă mai este împreună cu Cătălin Scărlătescu, actrița a evitat un răspuns direct: „Doamne, Dumnezeule! De ce nu îl sunați pe Cătălin? Că el știe mai bine să răspundă la asemenea lucruri, la informații și zvonuri. Mulțumesc de telefon, seară bună”.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-au împăcat! Impresara a făcut marele anunț
Fanatik.ro
Coeficientul UEFA al Universității Craiova s-a dus în cap! Ce se întâmplă după înfrângerea de la Atena și ce loc ocupă România
Capital.ro
Moștenitorul lui Ion Iliescu. A fost o adevărată familie pentru fostul președinte. Nimeni nu s-ar fi gândit: S-a lipit de sufletul lor
Playtech.ro
Caloriferele vor încălzi mult mai greu camerele dacă faci această greșeală iarna. La ce trebuie să fii atent
Adevarul
UE acordă Ucrainei un împrumut masiv de 90 de miliarde de euro. Viktor Orbán, critic: „A da bani înseamnă război”
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
BREAKING NEWS Un avion s-a prăbușit pe un aeroport din SUA! Nu există supraviețuitori
iamsport.ro
Șocant! Ce a pierdut un român în Donbas în urma războiului din Ucraina: 'Vor intra în posesia Rusiei'
MediaFlux
Schimbări în 2026 pentru românii care stau la bloc. Guvernul a luat decizia care îi va încurca pe proprietari
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
A MURIT: Călin Georgescu e în doliu!. S-a mutat la Cer o stea a demnității românești!