Breaking
News
Şoferii care dau nas în nas cu stâlpul din mijlocul drumului sunt indignaţi de situaţie. Ei sunt nemulţumiţi că trebuie să ocolească stâlpul de fiecare dată când circulă pe proaspăta centură a oraşului, potrivit România TV.
Stâlpul se afla iniţial pe câmp, iar în loc să-l mute, cum era normal, constructorul a decis să asfalteze în jurul lui. Şi asta pentru că cei de la Compania Naţională de Drumuri nu au plătit pentru mutarea stâlpului. Iar acum se vor plăti bani în plus pentru ca stâlpul să fie tăiat şi asfaltul din jurul lui să fie decopertat.
CUTEŞTE ŞI: Cum a parcat un poliţist pe stâlp