Breaking
News
Leticia Moisescu a făcut o alegere nu tocmai inspirată pentru a-şi promova cea mai nouă piesă. Artista a îmbrăţişat câteva cruci, s-a aşezat pe un soclu cu îngeraşi şi s-a pozat lângă un cavou, potrivit libertatea.ro.
Explicaţia cântăreţei a fost că a vrut să transimtă astfel tristeţea din cântecul ei. Întrebată de jurnalişti dacă a avut aprobarea adminstraţiei Cimitirului Bellu pentru şedinţa foto, Leticia Moisescu a evitat răspunsul.