Breaking
News
Un ieşean, proprietarul unei maşini foarte scumpe, a considerat că dacă este un „tip de bani gata„, poate să-şi parcheze „bijuteria” unde vrea el. Astfel că, şmecherul şi-a lăsat bolid fix în staţia destinată mijloacelor de transport în comun, potrivit bzi.ro.
Autobuzele cu pasageri au fost nevoite să oprească după alveola ocupată de maşina bărbatului, stârnind revolta călătorilor şi încurcând traficul în zonă.
Citeşte şi: SUPRAVIEŢUIRE MIRACULOASĂ: Un băiat a scăpat cu viaţă după ce un bolid i-a intrat în dormitor