Sânziana Buruiană a petrecut Revelionul în Egipt. Nu a ratat nicio aventură în deşert, ba s-a plimbat şi cu o cămilă. Sânzi a început anul cu dreptul, mai ales că a primit de la iubitul ei, fotbalistul Zuluf, mult aşteptatul inel.
„M-am întors în ţară foarte bronzată. Am stat în fiecare zi la plajă pentru că erau în jur de 30 de grade. Acum am un bronz uniform. Am fost şi cu cămila în deşert. M-am plimbat în safari cu nişte maşinuţe interesante. Am primit şi inelul de logodnă. A fost o surpriză foarte frumoasă. Mi-a spus că este foarte fericit şi îşi doreşte să rămânem împreună„, a spus Sânziana pentru România TV.
Blonda a postat pe o reţea de socializare mai multe fotografii din vacanţă.
Sânziana Buruiană a intrat în Noul An cu sânii la vedere pe Facebook