Bianca Brad a trăit cel mai mare coşmar al vieţii ei. Cu câteva zile înainte de a naşte o fetiţă, vedeta a aflat că inima bebeluşului a încetat să mai bată, iar ea a fost operată de urgenţă. Au trecut 7 ani de atunci, dar durerea rămas.
„Mai dureros este când îl văd pe Luca lângă o fetiţă care are vârsta pe care ar fi avut-o Ema, atunci mă seacă… când văd familii cu fata şi băiat”, a mărturisit Bianca Brad, cu lacrimi în ochi, într-o emisiune de la Antena Stars.
Blonda face eforturi mari pentru a nu îşi nelinişti prietenii din cauza stărilor ei. Este mamă, iar durerea pierderii copilului o va măcina, probabil, toată viaţa.
„Sunt momente, sunt naturale, se întâmplă, le iau ca atare, inspir adânc şi mergem mai departe, ce putem face?”, a adăugat Bianca Brad.