Simona Traşcă începe să-şi revină după operaţia estetică, însă nu i-a fost deloc uşor. Potrivit click.ro, operaţia nu a fost un moft, ci chiar era necesară pentru că blonda avea mari probleme de sănătate.
Mama Simonei a trecut prin momente cumplite.
Citeşte şi Simona Traşcă, bătută de iubit: „A minţit că a căzut pe scări”
„Îmi tremură inima. Nu-mi tremură picioarele, ci inima. Mă rog Domnului să-i dea tărie să îndure. E o operaţie serioasă. Cei care organizează astfel de distracţii ar trebui să-i atenţioneze”, a declarat femeia.
Citeşte şi S-a aplecat şi s-a văzut tot! Paparazzi de la noi nu au ratat momentul. FOTO
Nici Simona Traşcă nu este într-o stare mai bună şi spune că problemele apărute în urma operaţiilor estetice nu-i mai dau pace: „Am avut probleme şi la nas şi la sâni în ultimii ani. Ultima dată, la sâni am stat 6 ore în operaţie. Mama o să fie în biserică, să se roage pentru mine.”