Breaking
News
Incidentul a avut loc pe Aleea Griviţa din municipiul Târgovişte, potrivit reprezentanţilor Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Dâmboviţa, scrie Mediafax. Băieţelul, care se afla acasă cu tatăl său, s-a urcat pe masa din bucătărie şi a alunecat peste pervazul ferestrei, care era deschisă.
Un echipaj al Serviciului de Ambulanţă Dâmboviţa a ajuns la faţa locului. Medicii au constatat că bebeluşul era conştient, dar foarte speriat şi plângea. El a fost preluat de ambulanţă şi transportat la Spitalul Judeţean din Târgovişte.
Citeşte şi Un copil de trei ani a supravieţuit MIRACULOS după ce a căzut în gol de la etajul 3