Acul de sub genunchi a făcut-o pe Elena, asistenta de la „Răi da’ buni”, să treacă prin clipe dificile. Deși încerca să zâmbească la cameră, ea a dat semne că i s-a făcut rău și a cerut să i se îndepărteze acul din picior.
Prezentatorul Mihai Morar a intervenit rapid și i-a dat Elenei un pahar cu apă, ca să-și revină. Din fericire, fata şi-a revenit repede şi nu a fost nevoie de intervenţia medicilor.
Elena Marin, una dintre dansatoarele Andreei Bălan, este asistentă în emisiunea „Răi da’ buni” din luna mai 2014. Ea s-a născut în Bucureşti, pe 1 septembrie 1987.