Raluca a intrat în direct în emisiunea lui Cătălin Măruţă. Ea a vorbit cu lacrimi în ochi. „Vă mulţumesc mult pentru tot sprijinul arătat! Îmi este foarte greu. Mi-e frică să ies din casă! Am fost doar la şcoală, nu am vrut să ies în evidenţă. Toată lumea spunea că eu sunt de vină, nu ei. Nu oamenii din sat, multe persoane mi-au spus asta„, a spus Raluca la PRO TV.
Citeşte şi Dezvăluiri în premieră în cazul elevei violate. Mărturii cutremurătoare ale părinţilor VIDEO
„Am fost la psiholog, dar aş vrea să mai merg. Am început să mă simt mai bine după cele câteva şedinţe făcute. Mi-e teamă că ar putea să scape. Mi-era foarte frică de ei când i-am revăzut, mi-era teamă că nu cumva să mă jignească iar„, a declarat ea cu lacrimi în ochi.
Citeşte şi Mesajul ÎNFIORĂTOR postat de unul dintre violatorii fetei din Vaslui