Anastasia Lazariuc a fost invitată la emisiunea "Dincolo de aparenţe", de la Antena Stars.
"Eu sunt o fire foarte visătoare. Copiii chiar m-au rugat să nu mă urc la volan. Eram cu ei în maşină, am dat în spate şi am dat într-un pom. Nu a fost foarte grav, iar de atunci, nu s-au mai urcat cu mine la volan. Dar s-au mai schimbat lucrurile acum", a spus Anastasia Lazariuc.
Citeşte şi ANASTASIA LAZARIUC, secretul frumuseţii fără vârstă. Arată exemplar la 62 de ani
Solista a fost implicată şi într-un accident grav. Se afla în maşină cu Mihai Constantinescu. Cântăreţul a fost grav rănit, dar ea a reuşit să scape fără nicio zgârietură: "El a stat în spital atunci. Maşina s-a făcut praf. A fost o traumă pentru mine".
Anastasia Lazariuc a fost invitată la emisiunea „Dincolo de aparenţe”, de la Antena Stars.
„Eu sunt o fire foarte visătoare. Copiii chiar m-au rugat să nu mă urc la volan. Eram cu ei în maşină, am dat în spate şi am dat într-un pom. Nu a fost foarte grav, iar de atunci, nu s-au mai urcat cu mine la volan. Dar s-au mai schimbat lucrurile acum”, a spus Anastasia Lazariuc.
Citeşte şi ANASTASIA LAZARIUC, secretul frumuseţii fără vârstă. Arată exemplar la 62 de ani
Solista a fost implicată şi într-un accident grav. Se afla în maşină cu Mihai Constantinescu. Cântăreţul a fost grav rănit, dar ea a reuşit să scape fără nicio zgârietură: „El a stat în spital atunci. Maşina s-a făcut praf. A fost o traumă pentru mine”.