Breaking
News
Barbatul în vârstă de 45 de ani se afla la a doua tentativă de suicid în aceeaşi zi. Prima dată el a fost împiedicat de un jandarm care a încercat să-l liniştească şi a chemat poliţia. Bărbatul a ajuns la spital însă, câteva ore mai târziu, s-a întors în acelaşi loc cu acelaşi gând.
Şi de această dată, acelaşi jandarm care ieşea de la serviciu l-a salvat. Acesta l-a văzut pe omul care era în flăcări şi a reacţionat urgent, scrie voceatransilvaniei.ro.
Bărbatul a suferit arsuri de gradul trei pe fata si pe maini si a fost internat la spital. Ceea ce l-a făcut să recurgă la un asemenea gest a fost faptul că fusese părăsit de iubită.
Citeşte şi