Breaking
News
Probabil că italienii care au făcut coregrafie pe melodia lui Florin Salam se aflau undeva în vreo staţiune, pentru că la faţa locului se aflau prea multe persoane pentru o petrecere privată.
Organizatorii au încercat să mai înveselească atomosfera şi au pus în difuzoare o melodie de-a lui Florin Salam. Sute de petrecăreţi au făcut coregrafie pe maneaua lui Florin Salam, din versuri înţelegând doar o parte din refren, care de altfel dă şi tilul melodiei, „Mia Mia Mi Amor”.
Locul petrecerii cu manele se află în Sicilia, după cum spune DJ-ul.