Aceasta are o altă variantă: „Încheiasem conturile cu Maxi Lopez înainte să îl cunosc. Am avut încredere foarte mare în Mauro. Altfel, nu i-aş fi făcut cunoştinţă cu copiii mei. Ştiam că va fi ceva serios. Timpul are grijă de tot. Relaţia mea cu Maxi e mai relaxată acum. Am sărbătorit împreună ziua de naştere a lui Constantino”, a spus Wanda, pentru calciomercato.com.
Şi lucrurile aşa au stat: Wanda şi Maxi au sărbătorit împreună ziua de naştere a unuia dintre copii. Lopez a venit însoţit de noua sa iubită, iar de la petrecere nu a lipsit, culmea, Mauro Icardi.