Se înteţeşte scandalul. Mama Gabrielei Cristea, atac la Bianca Drăguşanu după ce i-a luat emisiunea fiicei ei. „E bună doar pentru…”

Războiul mocnit dintre Bianca Drăguşanu şi Gabriela Cristea, pe postul de prezentatoare la emisiunea “Te vreau lângă mine", iese din birourile de la Kanal D şi se mută şi în familiile protagonistelor. Paula Crăciunescu, mama adoptivă a Gabrielei, îşi susţine fiica până în pânzele albe şi spune că Bianca nu are ce căuta la cârma show-ului, pentru că "stă la emisiune ca pe podium".
Iulian Tudor
19 ian. 2018, 10:06
Se înteţeşte scandalul. Mama Gabrielei Cristea, atac la Bianca Drăguşanu după  ce i-a luat emisiunea fiicei ei.

Mare tam-tam se face în jurul emisiunii „Te vreau lângă mine”, de la Kanal D, iar asta pentru că s-au întâlnit două pietre tari: titulara Gabriela Cristea (43 de ani) se află încă în concediu de maternitate, dar îşi pregăteşte revenirea pe post, anunţând că este pregătită să se rupă de micuţa Victoria (4 luni), în timp ce înlocuitoarea ei, Bianca Drăguşanu (35 de ani), a prins drag de meserie şi n-ar vrea să mai plece, scrie click.ro.

Citeşte şi Gabriela Cristea, emisiune nouă la Kanal D. Ce i-au promis şefii ca să-i închidă gura

Cel puţin nu acum, căci blondina a semnat un contract pe un an, iar prima ei zi de muncă a fost 18 septembrie 2017. În plus, şefii sunt mulţumiţi şi de prestaţia ei, şi de faptul că nu este atât de „scumpă” precum Cristea. Am contactat-o pe mama adoptivă a Gabrielei Cristea, pentru a o întreba cum vede această situaţie tensionată, iar femeia nu a menajat-o deloc pe rivala fiicei ei.

„Gabriela ar vrea să înceapă serviciul, însă nu poate, din cauză că Drăgușanca a tras clopotele și nu mai vrea să plece de acolo. Ea s-a dus la șefi și le-a spus că a semnat un contract pe un an și că nu vrea să plece. Mă uit acum (n.r – miercuri) la emisiunea pe care o prezintă ea și văd că spune acolo. Cum poate să zică așa ceva? Nu este proiectul ei, așa că ea poată să spună și atât”, a declarat Paula Crăciunescu, femeia care a avut grijă de Gabriela Cristea după ce bruneta a plecat cu scandal, de acasă, de la părinți.

Citeşte şi Gabriela Cristea, declaraţii după ce ar fi rămas fără emisiunea de la Kanal D. „Sunt şocată…”

Totodată, aceasta ne-a mai mărturisit că Bianca Drăgușanu nu trebuia să prezinte emisiunea, pentru că nu este făcută pentru această meserie: „Bianca a prins și ea acum căruța de coadă. Ea stă la emisiune ca pe podium și face fițe. Nu o să o țină pe viitor, lumea este pornită pe ea. I-a intrat în cap că trebuie să prezinte. Nu îmi place de ea din cauză că nu este spontană, nici nu îmi place cum prezintă! Ea era bună să prezinte rochițe pentru Botezatu și atât”.

DailyBusiness
Poți păstra numărul de înmatriculare dacă vinzi sau radiezi mașina? Legea oferă răspunsul clar
Spynews
Alina Eremia a ajuns să se îmbolnăvească din cauza standardelor. Ce spune artista despre schimbările prin care a trecut
Bzi.ro
Cine este câştigătorul Survivor România 2025: Când se difuzează marea finală
Fanatik.ro
Creierul Băncii Transilvania, anunț oficial despre ce trebuie să faci, de fapt, cu banii. În așa ceva trebuie să investești neapărat, câștigurile sunt garantate
Capital.ro
Tragedie fără margini în fotbal. Marele fotbalist a murit fulgerător: Este imposibil să găsim cuvinte de alinare
Playtech.ro
În câte zile trebuie să consumi ouăle vopsite de Paște. Cum se păstrează corect, să nu se strice
DailyBusiness
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
Adevarul
Cele trei secrete ale longevității unui medic de 102 ani: „Mănânc un aliment foarte ieftin de la vârsta de 6 ani”
wowbiz.ro
A murit în Vinerea Mare! Celebru artist român s-a stins fulgerător
Spynews
Noua teorie a lui Alex Bodi despre femeile independente. Cum îi pune afaceristul la punct pe bărbații care au uitat să fie stâlpul familiei
Spynews
Când va avea loc priveghiul lui Rareș Ion, tânărul mort la doar 20 de ani. Familia lui urmează să își ia rămas bun de la el
Evz.ro
Orașul din România unde salariul mediu a sărit în aer. Cifrele sunt fantastice
Ego.ro
Ce a pățit Armin. Nicoară, imediat după ce a devenit tată! Probleme cu botezul și... EXCLUSIV
Prosport.ro
Despărțirea anului între milionari! Prietena Soranei Cîrstea a rupt mariajul de 9 ani cu fostul celebru fotbalist
kanald.ro
Un tânăr a ars de viu și alți doi se zbat între viață și moarte, după ce mașina în care se aflau s-a izbit puternic de un TIR, în Caraș-Severin
Cancan.ro
SINGURUL mall deschis de Paște, în Capitală. Aici poți să-ți faci cumpărăturile duminică, 20 aprilie 2025
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
România s-a despărțit de titanul scenei românești! Muzica lui a răsunat în toate sălile. Este de neînlocuit
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Cum arată iubita afaceristului care a plătit 400.000.000 de dolari pe 1.000 de apartamente
stirilekanald.ro
Dragoș Cristescu a murit în Vinerea Mare! Celebru artist român s-a stins fulgerător
Inca o moarte suspecta in randul angajatilor de la cel mai mare spital din Iasi: „Sunt ca negrii pe plantatie”
MediaFlux
Ajutor financiar înainte de Paște! Ce trebuie să știi dacă ai pensie sub 2.574 de lei
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Cutiuța muzicală: toaca – sunetul care nu cere aplauze, dar ne răscolește sufletul