ROMANII AU TALENT 2018: Publicul a avut parte de momente ca în filme, după ce mentalistul Cristian Gog a rugat-o pe Mihaela Rădulescu să îl asiste într-un număr de ”magie” care i-a ținut pe toți cu sufletul la gură.
Cristian a pus pe o masă 5 pistoale cu aer comprimat, toate identice, și a anunțat că numai una dintre aceste arme este încărcată cu proiectile formate din bile de sticlă – extrem de periculoase pentru un om, mai ales dacă sunt trase de la o distanță mică.
Apoi, armele au fost amestecate fără ca Mihaela Rădulescu să se uite.
„Eu nu vreau să fiu martor la această scenă, mă retrag.” – a spus Andi Moisescu.
„Ești sigur că facem bine ce facem?” – a întrebat, la rândul ei, Mihaela.
„Da, te rog să iei un pistol.” – a răspuns imediat Cristian Gog.
Legat la ochi, mentalistul i-a spus vedetei PRO TV să aleagă pe rând, câte un pistol, și să tragă spre capul lui – avertizând-o că la un moment dat îi va cere să tragă într-un panou de sticlă, care se afla lângă el.