Steaua a remizat în meciul din prima etapă cu Dinamo, scor 1-1, astfel că acum este obligată să câştige meciul cu AS Tricolor pentru a mai spera la primul loc în clasamentul din play-off. Acum, roş-albaştrii sunt obligaţi să câştige ambele meciuri, atât cel de astăzi cu AS Tricolor, cât şi cel cu Academia Rapid, programat sâmbătă, în direct la Telekom Sport 1.
Meciul dintre Steaua şi AS Tricolor se joacă astăzi, de la ora 18:30, în direct la Telekom Sport 1 şi LIVE ONLINE pe RomaniaTV.net.
CLASAMENT PLAY-OFF LIGA 4
Academia Rapid – 6 pct.
CSA Steaua – 3 pct.
Dinamo – 1 pct.
Tricolor – 1 pct