Breaking
News
Florin Răducioiu a jucat pentru AC Milan în sezonul 1993-1994, bifând 14 meciuri şi 4 goluri (7 meciuri și 2 goluri în Serie A). Fostul atacant a fost prezentat alături de Leonardo și Paolo Maldini, care i-au fost colegi.
Florin Răducioiu, primele dezvăluiri despre divorţul de Astrid. Care a fost cauza despărţirii
Telekom Sport anunță că FlorinRăducioiu a fost cel care a făcut primul pas al discuțiilor. Le-a propus acestora ca pe viitor să trimită mai mulți tineri în Italia. Oficialii lui AC Milan au fost de acord, așa că imediat s-a ajuns la un consens. Florin Răducioiu a mai lucrat ca descoperitor de talentele pentru milanezi în urmă cu cinci ani.