Breaking
News
„Tricolorele” lui Ambros Martin s-au dezlănțuit și au declanșat fiesta în autocar, la câteva ore după meci. Relaxate și fericite peste măsură după victoria zdrobitoare obținută în fața nordicelor, jucătoarele și-au testat abilitățile muzicale.
România, a treia şansă la câştigarea Campionatului European de handbal feminin. Cine este FAVORITA
Pe pagina de Instagram a echipei naționale de handbal a apărut un scurt filmuleț în care handbalistele românce cântă la unison melodia „Din toată inima”, aparținând trupei Voltaj.