Breaking
News
Andrei Ivan a marcat un gol în ultimul minut de prelungiri al primei reprize, însă reușita sa a fost anulată pentru off-side. Totuși, prestația din prima repriză a fostului atacant al Craiovei a fost remarcată și apreciată de jurnaliștii de la Gazzetta dello Sport.
„Timp de o repriză, a fost cel mai bun. Cu acel fizic impunător, dar rapid, a fost cu adevărat ‘teribil’ pe partea stângă, când l-a atacat pe Cedric. Însă a consumat multă energie, iar după pauză s-a văzut mai puţin„, au scris jurnaliștii italieni despre Andrei Ivan.