CUPA ROMÂNIEI 2019. În deschiderea finalei mari, pe acelaşi stadion, se va disputa finala Cupei României U19 Elite. În acest moment, în competiţie au rămas patru formaţii care luptă pentru trofeu: CFR Cluj, U Craiova 1948 Club Sportiv, Viitorul şi Astra Giurgiu.
Programul semifinalelor Cupei României este următorul:
CFR 1907 Cluj – AFC Astra
U Craiova 1948 Club Sportiv – FC Viitorul
Jocurile din semifinale vor avea loc în perioada 2-4 aprilie, turul, respectiv 23-25 aprilie, returul.