„Mulțumesc tuturor cetățenilor care au participat la votul de astăzi. Oameni frumoși, ați scris istorie și v-ați luat orașul înapoi! Acum, nu vă relaxați. Așteptăm rezultatele oficiale. Fac un apel la responsabilii din secțiile de votare să nu îndrăznescă să fraudeze. Avem delegați în fiecare secție și nu vom ezita să sesizăm autoritățile statului în caz de fraudă. Rămânem vigilenți. Lupta noastră abia acum începe”, a scris Clotilde Armand, pe pagina sa de Facebook.
Mulțumesc tuturor cetățenilor care au participat la votul de astăzi. Oameni frumoși, ați scris istorie și v-ați luat…
Posted by Clotilde Armand on Sunday, September 27, 2020
Potrivit poll-ului realizat de CURS-Avangarde, Clotilde Armand (USR) a obţinut un procent de 47% la alegerile pentru Primăria Sectorului 1.