Breaking
News
Nu doar oamenilor li să întâmplă să răguşească, iar vocea să le devină de nerecunoscut, ci şi animalelor. Virozele de sezon se pare că au atins şi doi miei aflaţi într-un ţarc, ale căror sunete nu au nimic în comun cu cele pe care în mod obişnuit le recunoaştem ca fiind scoase de o oaie.
Cei doi nu se înţeleg nicicum cu turma, iar orice încercare de comunicare a lor este de fapt un ţipăt răguşit şi destul de sinistru.