Poza a fost realizată joi în parcarea Iulius Mall din Suceava. Se observă clar cum maşina echipajului de poliţie este oprită chiar în faţa cărucioarelor, blocând accesul clienţilor supermarketului la ele.
Pe deasupra, poliţiştii au ignorat şi indicatorul parcării pentru persoane cu dizabilităţi blocând o maşină.
„O poza surprinsa azi in parcharea Iulius mall din Suceava la ora 15:00. Politia blocheaza carucioarele , parcarea pentru persoane cu dezabilitati , exact la intrarea principala!”, a scris Ionuţ la [email protected].
Ai filmat sau fotografiat un eveniment ieşit din comun? ROMÂNIATV.NET îţi poate difuza ştirea! Trimite materialele pe ROMÂNIATV.NET la STIREA TA sau pe e-mail [email protected].