Familia lui Nosfe vrea ca Mădălina Crețan să își refacă viața. Tânăra s-a bucurat foarte tare când a auzit acestă veste, însă mărturisește că mai are nevoie de timp pentru a închide rănile provocate. Recent, a dezvăluit că oamenii din jurul ei cred că ar trebui să o ia de la început din punct de vedere sentimental și să facă loc în viața ei altei persoane.
„Nu mi-am revenit, m-am transformat, am învățat, am acceptat, am căzut, m-am ridicat, mi-am dat voie să simt, să plâng, să sufăr, să zâmbesc. Am aflat de curând chiar că cineva din familia soțului meu s-a rugat pentru mine să îmi refac viața și mi s-a părut ceva senzațional.
Încă nu este un subiect de care să îmi fie ușor să vorbesc. Nu mă simt neapărat pregătită. Nu știu ce înseamnă prea devreme sau prea târziu atâta timp cât eu nu mă simt pregătită să mă gândesc la asta”, a declarat Mădălina Crețan, pentru Click.ro.
În decemnbrie, emoțiile ei vor fi testate la maximum, deoarece îl va vedea din nou pe Nosfe, de data aceasta pe marile ecrane. Filmul „Visul”, în care joacă și artistul, va fi proiectat în cinematografele din România începând cu data de 12 decembrie.
„În decembrie 2021 primeam foarte des întrebarea Unde e bărbată-tu?, iar eu răspundeam la fel de des La pușcărie, la Rahova!. Și era pe bune, pentru că acolo s-a filmat o bună parte din @visul_film. Un actor merge să facă o piesă cu deținuții pentru festivalul penitenciarelor. Comedie. Scris după o poveste reală. Mâine (azi – n.red.) va fi proecția la Rahova, pentru deținuți. Iar din 12 decembrie îl veți găsi în toate cinematografele din țară.
Iese înc-un film cu mine, să vezi ce rol am. Încă una de pe lista cu lucruri la care visam! – NOSFE
Ce emoții am, baby!”, a scris Mădălina Crețan pe Instagram.