Breaking
News
Cei doi iubiţi se despărţiseră în urmă cu două săptămâni după mai multe scandaluri. Bărbatul a vrut să se împace cu prietena sa, aşa că a venit acasă la aceasta, însă a surprins-o în braţele altui bărbat şi şi-a pierdut minţile.
Cei doi tineri, el de 28 de ani şi ea de 27, nu au avut nicio şansă să trăiască. După ce a comis oribilele crime, autorul a fugit cu un scuter. Poliţiştii au instituit filtre pe drumurile din localităţile din vecinătate.
Bărbatul este dat în urmărire în Bistriţa Năsăud şi în judeţele învecinate.