Andreea Mantea, foc şi pară pe fiul ei. Ce a făcut David după ce a luat 3000 de lei din casă

Andreea Mantea este foc şi pară pe fiul ei, după ce a luat toţi banii din casă. David este cea mai importantă persoană din viaţa prezentatoarei şi încearcă să îi ofere tot ce este mai bun, mai ales că nu are sprijinul tatălui, Cristi Mitrea.
Alina Costache
01 apr. 2022, 15:57
Andreea Mantea, foc şi pară pe fiul ei. Ce a făcut David după ce a luat 3000 de lei din casă
Andreea Mantea, foc şi pară pe fiul ei

Andreea Mantea, foc şi pară pe fiul ei. Recent, a dezvăluit că David a supărat-o foarte tare, după ce a luat toţi banii pe care i-a găsit în casă, şi anume suma de 3000 de lei. Chiar dacă intenţia lui a fost una generoasă, bruneta nu şi-a putut stăpâni furia.

Andreea Mantea, foc şi pară pe fiul ei

A luat toti banii pe care i-a gasit in casa si s-a dus la o vanzatoare de la magazin si i-a dat ei. A zis ca a vazut-o pe acea femeie ca era imbracata mai ponosit. I-a zis sa se duca sa isi cumpere haine ca o vede ca este saraca si ca nu are bani sa isi ia imbracaminte si mancare.

Vanzatoarea, pentru ca il cunostea si ma stia si pe mine, mi-a dat banii inapoi. A fost vorba de 3 000 de lei. Intr-o zi, a mai venit la masina cu o mamica si o fetita. Totul face din generozitate„, a declarat Andreea Mantea, pentru Kanal D.

Chiar dacă David este la vârsta la care face tot soiul de năzbâtii şi o pune în dificultate de multe ori pe Andreea, prezentatoarea TV este mândră de fiul ei care îi calcă pe urme având un suflet mare şi dând dovada de omenie de la o vârstă atât de fragedă.

Citeşte şi: Andreea Mantea vrea să îşi urmeze visul. Ce a decis să facă la 36 de ani: „Îmi doresc, chiar vreau să fac asta”

Andreea Mantea vrea să îşi urmeze visul

Andreea Mantea vrea să îşi urmeze visul şi anume se înscrie la Facultatea de Psihologie și se pregătește intens pentru admitere. Prezentatoarea spune că vrea să urmeze aceste cursuri, deoarece a ajutat multă lume. Se consideră deja un bun psiholog și vrea să dobândească mai multe cunoştinţe.

Am un vis. Vreau să dau la Facultatea de Psihologie, la toamnă. Sunt vise neîndeplinite. Îmi doresc, chiar vreau să fac asta. Se schimbă gândurile din copilărie. Una e, în copilărie, când visezi să te faci medic veterinar, și alta este la maturitate.

Nu fac facultatea asta pentru mine. Eu mă înțeleg foarte bine și mai ales pe ceilalți. Sunt atât de bună pe ceea ce fac. Iertați-mă că mă laud singură. Dar sunt bună în relația mea cu cei care mi-au cerut ajutorul de fiecare dată.

În momentul în care întorci niște oameni de pe un drum care se termină urât, cumva cred că eu merit și o diplomă în sensul ăsta. Vreau să fie oficial. Am lucrat foarte mult, cu foarte multe persoane și consider că am făcut foarte bine ce am făcut.‘, a povestit Andreea Mantea pentru Ego.ro.

DailyBusiness
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
Spynews
Incredibil! Ce a postat un șofer de ridesharing pe Tiktok după ce Ruby i-a fost clientă: “Ai fi putut să…” | FOTO
Bzi.ro
Reacția lui Gigi Becali, după ce Guvernul a declarat zi de doliu național în urma morții Papei Francisc: „Nu plâng la mormânt străin!”
Fanatik.ro
Obiceiul sănătos recomandat persoanelor care au peste 50 de ani. Ce e bine să facă în fiecare zi
Capital.ro
Taxa care se dublează în România. Decizia luată de Ministerul Finanțelor: Nu se poate justifica
Playtech.ro
Vouchere de vacanță 2025. Când trebuie salariații să restituie tichetele, situațiile prevăzute de lege
DailyBusiness
Poți păstra numărul de înmatriculare dacă vinzi sau radiezi mașina? Legea oferă răspunsul clar
Adevarul
Personalitățile pe care românii le-ar vrea președinte, dar nu sunt pe buletinul de vot. „Clasa politică e imaginea societății”
wowbiz.ro
Fostul iubit al Danielei Crudu a fost declarat mort! Detalii halucinante
Spynews
Bogdan Mocanu nu scapă! Cum răspunde artistul acuzațiilor conform cărora ar fi fost în vacanță cu Andra Volos: "Da, am fost în Italia..."
Spynews
Încă o aroganță marca Tzancă Uraganu! Și-a aprins trabucul cu o bancnotă de 100 de dolari. Reacția fanilor | VIDEO
Evz.ro
Vești rele pentru toți angajații. Șase zile libere, tăiate de Guvern din 2026
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
Prietena Soranei Cîrstea, divorțată de o vedetă TV! Pentru ea a părăsit-o milionarul pe Ana
kanald.ro
O tânără a murit înecată într-un lac după ce s-a speriat de un urs, în Harghita! Aceasta și-a găsit sfârșitul la doar 18 ani
Cancan.ro
Klaus Iohannis nu mai arată așa cum îl știai. Cum s-a schimbat fostul președinte, după ce a demisionat
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Iese Elena Udrea din închisoare? Vestea venită azi, 28 aprilie: Este absolut normal
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Simona Halep, în costum de baie şi cămaşă transparentă! Cât costă geanta Marni de plajă
stirilekanald.ro
Ce s-a întâmplat cu Bogdan înainte de a fi înghițit de apele Dunării? Bărbatul care îl însoțea la pescuit face declarații cutremurătoare: „A început să țipe, să urle”
Asta mai lipsea! Ilie Bolojan a dat cea mai proastă veste pentru români: urmează recesiune. Măsuri de urgență
MediaFlux
Putin a decis! Armistițiu în Ucraina! Anunț de la Kremlin
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Planta care atrage iubirea în viața noastră. Floarea fericirii feminine nu ar trebui să lipsească din casele noastre