Bancul Zilei – O blondă îşi cumpără un Porsche ultimul tip, roşu. Pe drum i se stric maşina şi ca orice şofer deschide capota şi vede că nu mai are motor (astea au motorul în spate). Speriată, nu ştie ce să facă, dar când colo opreşte alt Porsche roşu, altă blondă.
Întreabă:
-Ce ai păţit?
-Nu ştiu,cred că mi-am pierdut motorul pe drum..
-Nu-ţi fă griji că am eu unul de rezervă în portbagaj ::))))))