Boala teribilă de care suferă Gabriela Cristea. „Trebuie să fac RMN, m-am programat deja!”

Gabriela Cristea, una dintre cele mai apreciate vedete TV din România, se confruntă dureri mai vechi, care se pare că s-au accentuat, motiv pentru care a mers de urgență la doctor!
Filip Stan
10 feb. 2022, 11:03
Boala teribilă de care suferă Gabriela Cristea.

Boala teribilă de care suferă Gabriela Cristea. Vedeta s-a programat pentru mai multe investigații medicale, mai ales că stresul şi programul încărcat și-au pus amprenta asupra sănătății sale.

Boala teribilă de care suferă Gabriela Cristea. „Trebuie să fac RMN, m-am programat deja!”

Pentru a-i da un verdict clar, medicul care a consultat-o i-a recomandat să facă mai multe controale, iar în funcție de rezultate îi va da cel mai bun tratament. Până atunci, prezentatoarea TV continuă să se lupte cu niște dureri îngrozitoare și povestește că a ajuns să fie un chin pentru ea numai simpla așezare pe scaun!

Drama Gabrielei Cristea. Vedeta a făcut avort: „Am avut ceva complicații”

„Sunt… Trebuie să fac RMN, m-am programat deja! A zis că în funcție de ce am, îmi spune ce trebuie să fac. CT-ul nu vede toate astea. Nu mai mergem la ortoped. Așa mă așez și la serviciu pe scaun, dar par această perfectă!”, a declarat Gabriela Cristea după ce a ieșit din cabinetul medicului. Vedeta suferă de sciatică, o boală care afectează 40% dintre oameni, problema medicală apărând cel mai adesea după vârsta de 40 de ani.

Gabriela Cristea a mărturisit care este boala secretă care o macină de câțiva ani. Acesta fost motivul pentru care s-a îngrășat: „Am ajuns la medic, am descoperit că sunt peste parametrii normali”

Gabriela Cristea are aceste dureri încă de la începutul relației cu actualul soț, Tavi Clonda! Mai mult, vedeta a povestit că necazurile au urmărit-o în timpul unei vacanțe romantice cu partenerul de viață, în Italia!

DailyBusiness
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
Spynews
Mihai Leu, transportat de urgență la spital. Fostul campion e în stare critică la Terapie Intensivă. A fost adus la Spitalul Fundeni cu elicopterul
Bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
Fanatik.ro
Cinci zodii încep luna mai în forță. Noroc cu carul în următoarele 20 de zile. Fecioarele, cele mai avantajate
Capital.ro
Permis de conducere pentru pensionari. UE ordonă control obligatoriu. Vin reguli noi din 2025
Playtech.ro
Cât e ajutorul social în Spania în 2025. Ce condiții trebuie să îndeplinească un român pentru a-l primi
DailyBusiness
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
Adevarul
„Acea națiune va fi zdrobită foarte curând”. Trump spune că încearcă să salveze Ucraina
wowbiz.ro
România, fără curent în următoarele zile! Vestea vine după blackout-ul din Spania și Portugalia. Lista zonelor care nu vor avea electricitate. Ce se întâmplă, de fapt?
Spynews
Andrew Barabancea, fiul Ozanei Barabancea, a suferit infarct la 24 de ani. Care e starea de sănătate a tânărului / FOTO
Spynews
Mihai Mitoșeru, primele declarații despre noua iubită! Este prima relație oficială după divorț
Evz.ro
Capcana de la semafor. Rămâi pe loc fără permis
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
FOTO. Simona Halep, în costum de baie şi cămaşă transparentă! Cât costă geanta Marni de plajă
kanald.ro
Românii din acest oraș sunt sfătuiți să evite apa de la robinet! Primarul a făcut anunțul
Cancan.ro
BREAKING | Vești proaste de la spital despre Mihai Leu. Sportivul român a fost indus în comă pentru a nu
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Anunț pentru românii cărora le expiră buletinele. Noua decizie a intrat deja în vigoare. Ce se întâmplă cu cărțile de identitate
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
stirilekanald.ro
Restaurant mistuit de flăcări. Cel puțin 22 de oameni au murit
Pană de curent în România. Autorităzile au făcut acum anunțul: zonele afectate
MediaFlux
ANAF are o nouă țintă. Informații pentru românii care merg la medic
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Când lecțiile vin de la repetenți: ce ne transmite JD Vance înainte de alegeri