Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai. Irina Maria Birou face furori pe rețelele sociale

Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai. Irina Maria Birou face furori pe rețelele sociale, acolo unde are o comunitate numeroasă. Cele mai recente fotografii sunt din Emiratele Arabe, iar prietenii virtuali au dat like-uri și comentarii.
Alina Costache
31 mart. 2024, 11:45
Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai. Irina Maria Birou face furori pe rețelele sociale
Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai

Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai, acolo unde petrece câteva zile de vacanță. Interpreta își întreabă urmăritorii dacă berea îngrașă.

Comentatorii s-au grăbit să-i răspundă: „Dacă bei la Dubai nu îngrașă„. Chiar și colegele de breaslă i-au lăsat comentarii de admirație.

Citește și: Cântăreața de muzică populară care vrea să îi ia locul Ralucăi Turcan, ministrul Culturii. Ce planuri are pentru artiștii români. ”O fac pentru Dumnezeu!”

Cântăreața de muzică de populară și-a înnebunit fanii cu pozele din Dubai

Irina Maria Birou are mii de urmăritori pe rețelele sociale, acolo unde îți ține fanii la curent cu toate noutățile și diverse fotografii. Artista a împlinit 27 de ani în toamna anului trecut și a dat mare chef, invitând toată suflarea artistică.

O mulțime de colegi de breaslă au felcitat-o și au petrecut cu ea până dimineață, în septembrie 2023, la cortul iubitului său, într-un decor de poveste, cu flori și o mulțime de baloane. S-a dansat pe toate ritmurile, iar divele populare au arătat impecabil.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Irina Maria Birou (@irinamaria.birou)

Cine este Irina Maria Birou

Tânăra interpretă de muzică populară Irina Maria Birou reprezintă zona Olteniei cu fală și mândrie peste tot în lume. Ea își are originile în satul Poiana din județul Gorj și a început cariera de solist încă de mic copil.

Este considerată una dintre cele mai bune voci tinere ale folclorului românesc. Printre cele mai ascultate melodii ale sale se numără și „Inimă te duc la târg”, „Mă-ntreabă neicuța-ntruna”, „E târziu să-ți pară rău”.

DailyBusiness
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
Spynews
Lele, spulberat de Poliție / Dovada că artistul a ascuns adevărul în scandalul cu Andra Voloș
Bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
Fanatik.ro
Plantele care țin căpușele la distanță. E recomandat să le pui în curte sau grădină
Capital.ro
S-a stins cea mai mare și cunoscută actriță. Toți românii au iubit-o: Ne va lipsi...
Playtech.ro
Locuri de picnic de lângă Bucureşti. Aici te poţi relaxa şi bucura de natură pe 1 Mai
DailyBusiness
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
Adevarul
Stânga și dreapta în România, o glumă? Cum au apărut și cine a amestecat haotic doctrinele politice în România
wowbiz.ro
Vestea care a șocat internetul! Vedeta a fost găsită moartă înainte de ziua ei. Ce s-a întâmplat cu ea?
Spynews
Cătălin Moroșanu, mesaj de susținere pentru Mihai Leu. Fostul campion e internat la Spitalul Fundeni, după ce a fost operat / FOTO
Spynews
Cât costă o porție de mici cu muștar și pâine de 1 Mai, în funcție de locul unde îi mănânci. Prețurile variază de la piață la restaurant
Evz.ro
Te închizi în casă și nu ieși toată luna mai. Ai și de ce!
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
FOTO. Simona Halep, în costum de baie şi cămaşă transparentă! Cât costă geanta Marni de plajă
kanald.ro
Ce zone din România vor rămâne fără electricitate în următoarele zile. Lista județelor în care vor fi întreruperi de curent
Cancan.ro
Piedone a intrat într-un hotel de 3 stele de pe litoral. Ce a găsut șeful ANPC pe pat, în cameră
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Decizia pentru Călin Georgescu, Judecătorii au hotărât azi, 30 aprilie. Ce se întâmplă cu fostul candidat
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
stirilekanald.ro
A fost ucis de fostul cumnat, pe care l-a ajutat să-și repare casa. Cuprins de aburii alcoolului, agresorul l-a înjunghiat fără milă: „Era în casă jos, plin de sânge”
Doar radeți untul… Puțini cunosc acest secret… Foarte ușor și gustos…
MediaFlux
Rolul esențial pe care îl poate avea România în încheierea războiului din Ucraina
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Când lecțiile vin de la repetenți: ce ne transmite JD Vance înainte de alegeri