Câți bani câștigă, de fapt, Cristina Șișcanu. Nu sunt atât de mulți cum se lăuda

Cristina Șișcanu se lăuda în urmă cu ceva timp că ea câștigă mai mulți bani decât soțul său. Se pare, însă, că lucrurile nu sunt atât de roz precum vrea să arate soția lui Mădălin Ionescu.
Alina Costache
01 dec. 2024, 10:06
Câți bani câștigă, de fapt, Cristina Șișcanu. Nu sunt atât de mulți cum se lăuda

Câți bani câștigă, de fapt, Cristina Șișcanu. Soția lui Mădălin Ionescu se lăuda recent pe Instagram că reușește să câștige bani frumoși din activitatea de influencer, reușind chiar să câștige mai bine decât soțul său. Se pare, însă, că adevărul este altul.

Câți bani câștigă, de fapt, Cristina Șișcanu. Veniturile firmei pe care o conduce au scăzut drastic

Se pare că firma Cristinei Șișcanu traversează o perioadă dificilă. Conform datelor cancan.ro, veniturile firmei Mega Life Vision SRL au scăzut cu aproximativ 50%  în 2023, față de 2022, de la 80.000 de euro, la 40.000 de euro, cu profit ZERO.

Citește și Cristina Șișcanu a vrut să se laude pe internet, dar a picat în dizgrația fanilor. ”Ești patetică! Ce faci tu acum e copilărie, nicidecum o femeie matură și cu prestanță”

Se pare că soția lui Mădălin Ionescu a reușit să gestioneze mai bine cheltuielile, fapt ce a dus la o reducere considerabilă a pierderilor nete (de la 6.873 euro în 2022 la doar 750 euro în 2023). Însă, cu toate acestea, tendința de scădere a veniturilor sugerează o deteriorare a activității.

Reamintim că, recent, Cristina Șișcanu se lăuda că în familia lor ea a ajuns să câștige mai bine decât Mădălin Ionescu datorită dezvoltării sale pe plan profesional în mediul online și la televiziune.

”În ultimii ani, nu mai știu, nu pot să fac un calcul acum, dar…într-adevăr. Îți dai seama, în mare parte din ani, el a câștigat mai mult. Însă, dezvoltându-se și partea asta de online, eu lucrez și în televiziune, mi-am făcut și o firmă prin care derulez diverse activități, eu câștig mai mulți bani. E adevărat”, a declarat Șișcanu într-un interviu recent.

De asemenea, soția lui Mădălin Ionescu a explicat cum diferențele salariale între femei și bărbați din anumite industrii nu o deranjează, ba chiar o avantajează, mai ales în televiziune și online.

”În meseria noastră, femeile sunt mai bine plătite decât bărbații. E o chestie normală”, a mai spus Cristina.

Citește și Cristina Șișcanu, detalii picante din viața sa de familie: „Eu și Mădălin n-am apucat să petrecem timp împreună” / „Nu a fost bine deloc, nu mi-a plăcut”

DailyBusiness
Bolojan, anunț de ultimă oră! Consultările cu partidele, moment decisiv pentru viitorul României în Europa!
Spynews
Rețetă de prăjitură cu cremă fină de iaurt și marmeladă. O vei găti și a doua oară
Bzi.ro
Dezvăluire dureroasă făcută de Loredana despre mama ei: „Încerc să nu am regrete!“
Fanatik.ro
Vești bune pentru românii care stau la casă. Cum pot să primească bani de la stat pentru panourile fotovoltaice
Capital.ro
Final pentru Călin Georgescu. Dezvăluirea care pune stop candidaturii sale: Noua față a...
Playtech.ro
Câte contracte de muncă poate avea simultan un angajat. Limita maximă de ore pe care le poate lucra. Prevederile Codului Muncii 2025
DailyBusiness
Laptele e mai ieftin în Italia decât în România. Prețurile de la raft te vor lăsa fără cuvinte!
Adevarul
Regretele românilor întorși din Occident: „Oamenii sunt ofticați și cu capsa pusă - mă înfioară”
wowbiz.ro
Cum arăta apartamentul în care Ioana Tufaru s-a mutat cu chirie! "Plătim 1200 lei pe lună. Sperăm că ne vom descurca" | Exclusiv
Spynews
Deea Maxer, schimbări majore după divorț. Vrea să se mute din blocul în care locuiește și Dinu Maxer. Unde vrea să se stabilească
Spynews
Cum arată Prințesa de Aur la vârsta de 39 de ani. Abia o mai recunoști | FOTO
Evz.ro
Zodiile care trăiesc un calvar. Se stresează din orice
Ego.ro
Cum arăta Laura Vicol, acum 10 ani. Imaginile au rămas pe internet, deși ea e acum ”alt om”
Prosport.ro
FOTO. „Eşti chiar tu în ambele poze?”. Transformarea uluitoare a vedetei
kanald.ro
Anunț important pentru pensionari! Casa Națională de Pensii a anunțat când vor dispărea taloanele de pensii. Nimeni nu se aștepta
Cancan.ro
Acuzații grave la adresa Ancuței, fosta iubită a lui Andrei Perneș. Ce ar fi făcut la înmormântare: „Era toată numai un…”
Playsport.ro
INCREDIBIL! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Boala de care suferă Călin Georgescu. Gigi Becali aruncă bomba: O boală pe care secolul nostru...
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
GALERIE FOTO. Apariție incendiară, într-un corset care a lăsat la vedere prea mult
stirilekanald.ro
Taxa auto, pregătită pentru 1 ianuarie 2026. Cine sunt șoferii care ar putea plăti 2.000 de lei pe an
Vânătăile de pe mâna președintelui Trump ridică speculații
MediaFlux
125 de lei în PLUS pentru PENSIONARI! BANII se dau în APRILIE
Shtiu.ro
Cine a inventat CNP-ul și CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Elon Musk își „dă cu Tesla-n… cap”: implicarea politică și prăbușirea vânzărilor în Europa