Pietonii care trec prin zonă sunt nevoiţi să ocolească scuarul unde sunt plantate câteva flori.
Mai mult, in mijlocul drumului au fost amplasate si doua banci, pe care cei obositi sunt invitati sa se aseze, scrie brasovromania.net. Întrebarea este cine s-ar odihni în imediata apropiere a coloanelor de masini dotate cu tevi de esapament si nu pe trotuar?
Raspunsul e simplu: pentru ca doar in mijlocul drumului au fost montate bancutele.
Citeşte şi