Cum arată fetițele Nikitei. Vedeta s-a întors în Spania și și-a revăzut copilele după câteva luni: ”Ele sunt sufletul meu!”

Nikita locuiește în Spania împreună cu cele două fiice ale sale. Vedeta a avut, însă, treabă în România și a fost nevoită să stea departe de Vanessa și Cristiana. Momentul în care s-au reunit toate trei a fost unul foarte emoționant.
Alina Costache
06 nov. 2024, 12:44
Cum arată fetițele Nikitei. Vedeta s-a întors în Spania și și-a revăzut copilele după câteva luni: ”Ele sunt sufletul meu!”

Cum arată fetițele Nikitei. Vanessa și Cristiana au crescut mari și frumoase, iar mama lor este mândră de ele. Cele trei locuiesc împreună în Malaga, Spania, acolo unde duc o viață liniștită și frumoasă.

Cum arată fetițele Nikitei. Vedeta este mândră de Vanessa și Cristiana: Îmi iubesc copiii mai mult decât orice

nikita a fost nevoită să stea câteva luni departe de fetele sale. Vedeta a avut treaba în țară, iar fetele au rămas în grija tatălui Vanesei, care este polițist, și a surorii sale. Acum, după ce Nikita și-a rezolvat treburile în România, s-a întors la cele două comori ale sale.

”Fetele mele au 9 și 15 ani. Îmi iubesc copiii mai mult decât orice, sunt sufletul meu. Sunt mândră că sunt mama a doua fetițe. Ele sunt sufletul meu. S-au obișnuit că avem și lucruri de rezolvat și că totul depinde de mama, că eu sunt o femeie puternică și mi-am asumat tot în viață. Îi mulțumim lui Dumnezeu că e alături de noi oriunde mergem”, a spus Nikita pentru Spynews.ro.

Vanessa și Cristiana sunt în clasele a III-a și a IX-a, iar mama lor spune că acestea învață foarte bine la școală, fac și activități extrașcolare și mult sport.Nikita le-a educat cum a știut ea mai bine, astfel încât să nu o apuce pe căi greșite.

”Fetițele au crescut. Cea mică e în clasa a III-a, iar cea mare e în clasa a IX-a, e la liceu. Le-am spus mereu că trebuie să fie cuminți, să nu bea, să nu fumeze, să nu-și facă iubit de mici, trebuie să practice sportul, dar nu să se îndrăgostească de la anii ăștia așa de frageți. Important e să învețe, să știe să se descurce, asta e cel mai important”, a mai spus Nikita pentru sursa citată.

Citește și Nikita se simte vinovată pentru moartea lui Naomy: „Sigur nu murea lângă mine, îmi pare nespus de rău”. Relația tumultoasă dintre cele două prietene

Vedeta spune că nu se gândește să le ducă pe fete în România, deoarece nu ar putea să le strice rostul la școală.

”Eu nu am cum să-mi aduc copiii în România, că ele sunt la școală acolo, nu am cum să le stric rostul și să le aduc acum aici în România și să o ia de la început. Fata cea mare iubește să facă handbal, iar cea mică e pasionată de dans. Sunt foarte talentate. Se duc la multe activități extrașcolare pe care școala le oferă. Toate sunt gratis în Spania, nu ca în România. În Spania sunt alte legi. Dacă nu duci copiii la școală 2-3 zile nejustificat, vine poliția și îți ia declarații sau mai rau, îți ia copiii. Sunt legi foarte dure pentru absența școlară”, a mai spus vedeta.

Citește și Nikita acuză poliția de mușamalizare, la două luni după ce a fost bătută pe stradă: „Trebuie să-mi fac dreptate cu mâna mea?”

DailyBusiness
Prime de 1 Iunie pentru părinți. Companiile din România oferă bonusuri de până la 300 de lei
Spynews
Marilu Dobrescu povestește, în hohote de plâns, cu lux de amănunte, cum ar fi fost agresată fizic de fostul iubit, Iustin Petrescu: „A încercat să mă sufoce”
Bzi.ro
Cătălin Botezatu, mesaj dur după ce i-a fost criticată relația cu tânăra de 18 ani: „Voi plătiți bani grei ca să aveți așa ceva!”
Fanatik.ro
Anunț oficial pentru pensionarii cu grupe și condiții speciale. Trebuie să știe neapărat acest lucru, ei sunt românii care pot lua mii de lei în plus la pensie
Capital.ro
Se schimbă obligatoriu la mașină. Anunț pentru toți șoferii cu mașini diesel. Te prezinți la service
Playtech.ro
Românul care a văzut toate țările lumii: a ajuns în cele 197 de state recunoscute, dar și în țări aflate în…
DailyBusiness
Nicușor Dan merge la Salina Praid. Vizită în mijlocul tensiunilor după inundații și evacuări
Adevarul
Trump a distribuit o teorie conspiraționistă despre Biden: a murit în 2020 și a fost înlocuit
wowbiz.ro
Ce spunea Teodora de la Insula iubirii despre călăul său?! Fosta concurentă a vorbit în emisiune despre relația cu Robert și calvarul prin care a trecut după despărțire. Însă a avut și cuvinte de laudă la adresa lui
Spynews
Ce va face Claudiu Gherguț, câștigătorul Chefi la cuțite, sezonul 15, cu marele premiu, în valoare de 30.000 de euro. Cât va mai rămâne în România
Spynews
Pe ce dă Bursucu cei mai mulți bani. Fostul prezentator a spus adevărul cu subiect și predicat
Evz.ro
Cine uită de IPT, plătește scump. Amenzile sunt usturătoare
Ego.ro
Cine este și cum arată singura soră a lui Klaus Iohannis. Acum s-a aflat! FOTO
Prosport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
kanald.ro
Două persoane au murit după ce un avion s-a prăbușit în Germania!
Cancan.ro
Gestul care i-ar fi putut salva viața Teodorei Marcu. Cine a sunat-o fix înainte să fie împușcată MORTAL de Robert Lupu
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Ilegal pentru asociația de proprietari. Românilor cu apartament la bloc NU li se poate impune să plătească
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Marcela a făcut 8528 de euro în prima lună cu noul ei job, dar a fost pusă la zid: „Ești un exemplu rău pentru copii”
stirilekanald.ro
"A continuat să o urmărească, a zis că vine și o taie pe burtă" Teodora și soțul ei ar fi fost amenințați de Robert Wolf. Au făcut plângeri la poliție, dar totul pare să fi fost în zadar
Moșii de vară 2025. Ce NU trebuie să faci de Sâmbăta Morților și ce se dă de pomană
MediaFlux
Pericol de prăbușire la Salina Praid! Au început evacuările din zonă. Mesaje Ro-ALERT pentur populație. Tancsoz Barna: Mergem pe precauție maximă
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Planta care alungă țânțarii. Este o binecuvântare pe timpul verii