Adrian Gonzalez „prima bază” de la LA Dodgers, a avut parte de o surpriză în timpul meciului jucat contra celor de la Cubs, când un spectator, culmea, chiar fan al lui Dodgers, i-a luat practic mingea din mănuşă.
Vezi şi O veveriţă, vedetă la un meci de baseball. S-a urcat pe gard şi a sărit pe jucători VIDEO
Ceea ce este mai interesant la acestă secvenţă este că spectatorul s-a întins să prindă mingea în timp ce cu mâna stângă ţinea un bebeluş. Gestul tatălui a stârnit o serie de controverse pe reţelele de socializare.