Breaking
News
Florin Niţă, care va purta numarul 1, va fi coleg la Sparta Praga cu Bogdan Vătăjelu, fostul căpitan al lui CSU Craiova, şi cu Nicolae Stanciu, fostul său coleg de la FCSB.
„Conducerea clubului a finalizat cu succes, în noaptea de miercuri spre joi, discuţiile privind soisrea lui Florin Niţă”, se arartă pe site-ul oficial al Spartei Praga.
FCSB va încasa, pe lângă cele două milioane din transfer, încă 500.000 dacă cehii se califică în Liga Campionilorîn următorii patru ani, conform spuselor lui Gigi Becali.