HOROSCOP: Care este parfumul zodiei tale

Învăluie-te în cele mai fine şi mai sofisticate arome şi lasă-te purtată în lumea fără hotar a parfumurilor. Află ce parfum ţi se potriveşte în funcţie de zodia din care faci parte şi foloseşte-te de puterile sale!
Romania TV
20 feb. 2013, 09:16
HOROSCOP: Care este parfumul zodiei tale

Berbec. Aromele de citrice şi notele piperate îţi trezesc simţurile la viaţă şi îţi dau un aer uşor „picant” pe tot parcursul zilei.

Taur. Îţi plac parfumurile cu note florale de trandafir şi santal. Parfumurile subtile, în special cele cu aromă de migdale te avantajează cel mai mult.

Gemeni. Te avantajează parfumurile florale. Un amestec de arome de bergamotă, citrice şi orhidee îţi va da un aer proaspăt. De asemenea, ţi se potrivesc parfumurile orientale, care te scot din rutina zilnică.

Rac. Parfumurile cu arome dulci şi de fructe ţi-au plăcut dintotdeauna. Prin intermediul acestora îţi etalezi cel mai bine prospeţimea şi senzualitatea.

Leu. Parfumurile cu arome dulci, te vor face întotdeauna să te simţi ca într-o livadă cu pomi înfloriţi.

Fecioară.Alege parfumurile rafinate şi cu arome de fructe şi flori. Mandarin, lămâie, trandafir, mici accente de vanilie, toate acestea sunt o bună opţiune pentru rafinamentul tău.

Balanţă. Parfumurile cu note diferite şi sofisticate îţi satisfac spiritul de aventurieră. Cele cu note florale vor încânta simţurile femeii romantice din tine.

Scorpion. Caracterului tău nonconformist îi vin bine parfumurile surprinzătoare, cu note deosebite şi un amestec de dulce-picant.

Săgetător. Alege parfumurile cu arome fructate şi florale. Notele de trandafiri şi de iasomie ţi se potrivesc de minune şi îţi trezesc bucuria de a trăi.

Capricorn. Optează pentru un parfum oriental cu note fructate. Dacă vrei să te înveseleşti în zilele mohorâte, alege un parfum dulce.

Vărsător. Îţi plac parfumurile tari, cu arome surprinzătoare: miere, santal, portocală şi scorţişoară. De asemenea, ţi se potrivesc şi parfumurile poetice, cu iz floral.

Peşti. Te simţi în elementul tău atunci când foloseşti parfumuri cu note de prospeţime. Aromele dulci şi florale sunt pe gustul tău.

DailyBusiness
Laptele e mai ieftin în Italia decât în România. Prețurile de la raft te vor lăsa fără cuvinte!
Spynews
Radu Vâlcan a plecat la Insula iubirii! Primele imagini din locul unde se va filma sezonul 9 / FOTO
Bzi.ro
Mădălina Ghenea, apariție răvășitoare doar în lenjerie! Imagini spectaculoase cu bruneta focoasă!
Fanatik.ro
Trei zodii cărora Dumnezeu le pune mâna-n cap de pe 25 februarie. Vin zile cu noroc la bani, oportunități, dar și surprize pentru acești nativi
Capital.ro
Cristela Georgescu îi ia locul lui Călin Georgescu? Ce va face dacă soțul ei va fi interzis de CCR
Playtech.ro
Tipul de pește pe care nu ar trebui să îl consume pisicile. Veterinarii nu îl recomandă, poate fi periculos pentru sănătatea lor
DailyBusiness
Guvernul a salvat firmele mari de la taxe suplimentare. Cum au beneficiat aceste companii de „iertarea” statului
Adevarul
Un potențial jaf de până la 300 milioane de euro se prefigurează în România. Chisăliță cere blocarea schemei din PNRR
wowbiz.ro
Cum arăta apartamentul în care Ioana Tufaru s-a mutat cu chirie! "Plătim 1200 lei pe lună. Sperăm că ne vom descurca" | Exclusiv
Spynews
Alex Dobrescu și-a cunoscut fiul! Cum s-a afișat alături de Cristina Cioran, după aproape un an | FOTO
Spynews
Gestul mamei lui Andrei Perneș față de Sabrina, pe care puțini l-au observat! Ce s-a întâmplat la înmormântare. Ți se rupe sufletul! | FOTO
Evz.ro
Cremă de zahăr ars, rețeta de lux. Se găsește la marile restaurante
Ego.ro
Cum arăta Laura Vicol, acum 10 ani. Imaginile au rămas pe internet, deși ea e acum ”alt om”
Prosport.ro
FOTO. „Eşti chiar tu în ambele poze?”. Transformarea uluitoare a vedetei
kanald.ro
Mărturiile halucinante ale mamei care și-a băgat copilul într-o cadă plină cu zăpadă! Care este motivul din spatele acestui gest
Cancan.ro
Anunț trist făcut de meteorologii Accuweather: În București, primăvara vine abia în luna mai
Playsport.ro
INCREDIBIL! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Statul vrea banii românilor. Românii trebuie să o depună până pe 28 februarie
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
GALERIE FOTO. Apariție incendiară, într-un corset care a lăsat la vedere prea mult
stirilekanald.ro
Nicușor Dan, mesaj pentru Donald Trump și JD Vance. Ce le-ar spune dacă ar fi președintele României: „Trebuie să ne întărim statul”
Profesor din Cluj arestat pentru acuzatii de viol și coruperea unui minor
MediaFlux
CINE e în SPATELE lui CĂLIN GEORGESCU! S-a AFLAT de abia ACUM! NU e PUTIN
Shtiu.ro
Cine a inventat CNP-ul și CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Un pod care a stat închis 33 de ani va fi redeschis pentru traficul feroviar