Breaking
News
Flaviu Cernescu, un tânăr din Timişoara pasionat de sporturile extreme, a postat pe Facebook un videoclip care-ţi taie respiraţia. S-a urcat pe barajul Vidraru şi la 166 de metri înălţime a început să facă jonglerii.
Şi ca nebunia să fie şi mai mare, Flaviu a continuat spectacolul. Pe bordura de 20 de cm s-a urcat pe monociclu şi a cotiNnuat să jongleze.
O televiziune din străinătate l-a filmat şi l-a introdus într-un concurs al oamenilor de pe glob care fac lucruri extreme. Iar nebunia făcută de Flaviu a primit mii de aprecieri.