Imagini uluitoare surprinse în trafic. O şoferiţă a intrat pe contrasens, pe o stradă cu sens unic VIDEO
O şoferiţă din Constanţa a intrat pe contrasens pe o stradă cu sens unic, deşi din faţă veneau zeci de maşini. Imaginile au fost surprinse de un şofer aflat în trafic.
Şoferiţa nu ţine cont de semnele de circulaţie şi intră pe strada cu sens unic. Un poliţist local care era în zonă a oprit toate celelalte maşini, care circulau regulamentar, ca şoferiţa neatentă să poată întoarce în mijlocul drumului şi să plece.