Breaking
News
Sutele de pepeni au căzut dintr-o remorcă din cauza unui șofer care nu și-a asigurat încărcătura. Cum zona este una în pantă, pepenii au căzut din camion și au luat-o la vale pe șosea. Cei surprinși în trafic au încetinit mașinile și au făcut slalom prin avalanșa de pepeni. Unul dintre șoferi a filmat momentul și a postat imaginile pe Facebook. „Când Tulcea rămâne fără pește dă drumul la pepeni” sau „acum se așteaptă ploaia cu bani” – sunt doar câteva dintre comentariile amuzante.