Breaking
News
Incendiul a izbucnit în timpul nopţii, în curtea unei locuinţe din sat. Au ars mai multe căpiţe de fân, flăcările s-au extins rapid, iar localnicii au intrat în panică, de teamă că incendiul le va mistui şi casele, potrivit România TV.
Mai mulţi oameni au suferit atacuri de panică, iar un bărbat a leşinat chiar când a văzut flăcările de câţiva metri care îi ameninţau casa. Bărbatul este cunoscut cu probleme la inimă şi a fost transportat la spital.
Pompierii au reuşit să lichideze flăcările înainte ca acestea să se extindă la şcoala din apropiere şi la case. Deocamdată nu se cunosc cauzele incendiului.
CITEŞTE ŞI: Incendiu de proporţii în Argeş. O fabrică de mase plastice s-a făcut scrum