Breaking
News
Pompierii s-au deplasat la faţa incendiului cu trei autospeciale, în urma apelului făcut de către vecini la 112. Pompierii s-au luptat cu flăcările timp de două ore, iar în prezent se află la faţa locului pentru a se asigura că focul nu va reizbucni.
Vecini care locuiesc în apropierea magaziilor, construite ilegal, au sărit în ajutorul pompierilor de frică ca focul să nu se extindă la locuinţele lor.
Ai filmat sau fotografiat un eveniment ieşit din comun? RTV îţi poate difuza ştirea! Trimite materialele la [email protected].