Breaking
News
Anchetatorii merg pe varianta unei crime urmate de sinucidere şi asta pentru că amprentele pastorului au fost găsite pe arma crimei, şi anume pe un cuţit.
Mai mult, pastorul a fost surprins de camerele de supravegheat ieşind dintr-o benzinărie cu o canistră de combustibil. Aşadar, se pare că pastorul şi-a ucis fiul de nouă ani cu mai multe lovituri de cuţit, apoi a dat foc dubiţei în care se aflau, după care s-a înjunghiat şi el în gât cu acelaşi cuţit.
Cei doi au fost descoperiţi morţi în dubiţa incendiată pe un câmp, în urmă cu două săptămâni.
Citeşte şi Ipoteză şocantă. Pastorul din Bistriţa şi-ar fi ucis băiatul de nouă ani, apoi s-a sinucis