Mircea Solcanu şi-a făcut apariţia vineri, pe micile ecrane, cu un semn de „bună purtare”. Prezentatorul TV a venit cu un ochi vânăt, dar şi cu plasture în zona arcadei, după ce s-ar fi lovit de un geam, scrie spynews.ro.
Uşor jenat, Mircea Solcanu nu a vrut să dezvăluie prea mult despre cum a ajuns în această situaţie.
„Din neatenţie, am intrat într-o uşă de sticlă şi m-am lovit la ochi. M-am dus la Floreasca. Mulţumesc inginerilor lui Dumnezeu care m-au reparat cu un plasture„, a spus Mircea Solcanu, la Kanal D.
Citeşte şi Mircea Solcanu, operat de urgenţă la Viena din cauza unei TUMORI pe creier