„Prima noapte de dragoste a fost un calvar pentru mine, când te gândeşti că ar fi trebuit să fie foarte specială şi memorabilă, a mea nu a fost tocmai cum am visat. Ieşeam cu un băiat de un an şi câteva luni şi nu am vrut să merg până la capăt cu el, deoarece pe atunci aveam doar 17 ani şi jumătate, nu eram încă majoră. La un moment dat, el a profitat de ocazie şi de naivitatea mea şi s-a întâmplat împotriva voinţei mele! Apoi, în loc să mă despart de el şi să merg la poliţie să-l denunţ pentru ce mi-a făcut, l-am iertat, crezând că o să mă căsătoresc cu el, dacă tot mi-am pierdut virginitatea cu el„, povesteşte, fără perdea, Delia Antal, potrivit libertatea.ro.
„Mă sacrific eu să spun, nu îmi este ruşine, pentru că, cu siguranţă, se vor trage semnale de alarmă şi sper să ajut că aceste acte criminale ale acestor bărbaţi fără Dumnezeu să scadă!”, a mai completat actriţa.