Carmen Şerban este una dintre puţine artiste de pe plaiurile mioritice care este 100% naturală, scrie spynews.ro. Nu a apelat niciodată la ajustări, modificări sau alte operaţii estetice. Nici nu a avut nevoie, ce-i drept. Acum însă îndrăgita artistă se gândeşte serios la o micşorare a sânilor, întrucât, fiind mari, o deranjează în timpul somnului, la sala de sport sau alte activităţi care necesită efort.
„Nu am avut până acum nicio problemă cu corpul meu. Bine, nici acum nu am, însă m-am gândit la micşorarea sânilor ca fiind o necesitate. E greu să ai bustul atât de mare. Pot apărea dureri la spate, poate fi incomod în anumite poziţii. Eu, de exemplu, dorm mai mult pe burtă şi, în cazul ăsta, mi-e destul de greu. Nu m-am hotărât deocamdată, dar iau în calcul această variantă”, a declarat Carmen Şerban.