Oana Lis nu îl aşteaptă deloc cuminte pe Moşul. Uite cum s-a pozat pentru Facebook
Oana Lis nu prea pare dispusă să-l aştepte cuminte pe Moş Nicolae. Soţia fostului primar al Capitalei Viorel Lis a postat pe Facebook o fotografie tare obraznică, dar care a fost foarte apreciată de prietenii virtuali ai blondei.
„Eu,cand vad un Moș… imi pierd mințile!!!” a scris Oana Lis pe Facebook, în dreptul unei fotografii care nu o arată deloc drept o fată cuminte, care ar urma să primească daruri în ghetuţe.