Iata o lista a lucrurilor pe care le fac barbatii si pe care femeile nu si le pot explica in nici un chip:
1. Participarea la evenimente sportive
De ce ai sta pe o banca inghetata de pe stadion in timp ce afara viscoleste, cand ai posibilitatea sa vezi meciul din intimitatea si caldura canapelei? Mai ales ca tehnologia a evoluat atat de mult, incat imaginile transmise sunt mai coerente decat cele privite din loja terenului de sport?
2. Ajustarea „outelor” in locuri publice
Serios, barbatii chiar au mancarimi mereu? Sau poarta o cravata si in zona genitala, pe care o aranjeaza tot timpul? Sau poate o comoara, pe care se tem atat de mult sa nu o piarda si ii verifica in mod constant existenta?
3. Intalnirile de afaceri in cluburi de striptease
Cineva fie s-a uitat prea mult la „Cum am cunoscut-o pe mama ta” si si-a facut un tel din a-l imita pe Barney, fie isi imagineaza ca femeile chiar nu au habar de lucrurile care se petrec intr-un astfel de loc. Afacerile se fac in timpul zilei, in locuri luminoase, destinate intalnirilor business. Altfel de ce s-ar mai numi asa?
Citeşte mai mult pe ele.ro