Ruby se confrunta de mai bine de trei săptămâni cu tuse, iar cântăreața s-a gândit la ce este mai rău. Prin urmare, a cumpărat un test pentru coronavirus și s-a testat singură, acasă. Alături i-a fost Alex, bunul său prieten care îi este și PR, iar momentul în care a aflat că nu este pozitivă pentru noul coronavirus a fost unul ca în filme.
Citește și: În plină pandemie de coronavirus, Ruby "a plecat în vacanţă": "Vă invit pe insula mea din sufragerie"
”Ca să fiu sigură că este o simplă răceala, nu este nimic mai mult, am luat testul pentru coronavirus. Am luat pentru siguranța celor din jur, eu așa mă simt destul de puternică.
Ruby se confrunta de mai bine de trei săptămâni cu tuse, iar cântăreața s-a gândit la ce este mai rău. Prin urmare, a cumpărat un test pentru coronavirus și s-a testat singură, acasă. Alături i-a fost Alex, bunul său prieten care îi este și PR, iar momentul în care a aflat că nu este pozitivă pentru noul coronavirus a fost unul ca în filme.
Citește și: În plină pandemie de coronavirus, Ruby „a plecat în vacanţă”: „Vă invit pe insula mea din sufragerie”
”Ca să fiu sigură că este o simplă răceala, nu este nimic mai mult, am luat testul pentru coronavirus. Am luat pentru siguranța celor din jur, eu așa mă simt destul de puternică.