Scenele violente au avut loc la un meci din Constanța. Una din echipe nu se află la prima abatere de acest gen. Anul trecut în finala mică a campionatului naţional de juniori, ei s-au bătut crunt, pe un stadion din Bucureşti.
Componenţii echipelor Under 17 de la formaţiile Cleopatra Constanţa (în negru) şi CSM Bucureşti (în gri) s-au bătut ca în codru sub ochii asistenţei, pe stadionul „Constructorul-Cleopatra” din complexul „Badea Cârţan” Constanţa, în tribune aflându-se şi mulţi părinţi.