Luând fiecare membru al Camerei Deputaților în parte, site-ul multumesc.org oferă toate datele necesare pentru a-ți putea face o impresie generală despre cei care ar trebui să își ia activitatea în serios în plenul Camerei Deputaților și, așa cum știm bine, nu o fac.
Site-ul pune la dispoziție prezența aleșilor pe o durată de de 30, 90 și 365 de zile, inclusiv cea pe toată durata mandatului, unde cei interesați pot vedea exact când și cât au lipsit diferiți membri ai Camerei Deputaților de la îndeplinirea atribuțiilor publice. Primul lucru care frapează este gradul de absenteism din ultimele 30 și 90 de zile care, într-o majoritate covârșitoare, depășește 50%, în timp ce pe durata ultimelor 30 de zile absenteismul este unanim de 100%.
Dacă cei interesați vor să caute un deputat anume, aceștia îi pot introduce numele, județul sau partidul pentru a-i vedea statistice personale, o adresă de e-mail și, după caz, datele personale.
Află care este partidul cu cele mai puține absențe și care sunt cei mai leneși parlamentari